HIND 295€
VÄRVUS VALGE
GSM KONTROLLER TOSHIBALE
JUHI TOSHIBA SOOJUSPUMPA MOBIILIGA!

AirPatrol Combicontrol

Säästa raha – hoia kokku küttekuludelt! Küta maja siis kui oled kodus ja säästa energiat kui kõik on ära. Säästa küttekuludelt ~32%! 
Tee elu mugavamaks – Enam ei pea sa tulema külma koju, seadista toatemperatuur parajaks juba enne koju / suvilasse jõudmist. Lihtne kasutada ka tavaliste mobiiltelefonidega SMS sõnumite abil. 
Lihtne paigaldada – Paigaldamine võtab kõigest paar minutit ning seade töötab kõigi tuntud õhksoojuspumpadega. Paigaldamine on imelihtne, selleks pole vaja tellida tehnikut. Vaja on vaid SIM-kaarti ja stepslit. Sisesta SIM-kaart Combi Controlisse, aseta seade soojuspumba siseosa lähedale ja ongi valmis! 
Ole teadlik – Combi Controliga on lihtne kontrollida toatemperatuuri olenemata asukohast. Lisaks teavitab seade kui kodune temperatuur langeb liiga madalale või tõuseb liiga kõrgele. Nii on võimalik vältida torude külmumist või ka suvisel ajal toa liigset kuumenemist. Combi Control teavitab teid eletkrikatestusest! 

Combi Control sobib ideaalselt suvilasse või talvemajja, kus puudub püsiv internetiühendus! Seade sobib ka vanematele Toshiba pumpadele. 
Proovi tasuta mobiilirakendust (saadaval Apple store / Play store poodides) ja veendu selle mugavuses ise. 

 

 

HIND 1275€
VÄRVUS VALGE
OLE OMA KODU KLIIMA PEREMEES KA KODUST EEMAL OLLES!
SOBIB VESIPÕRANDAKÜTTEGA KODUDELE.

AirPatrol SmartHeat

KÕIGIS TUBADES - Ideaalsete tingimuste loomiseks saab reguleerida kuni 10 tuba 
KOKKUHOID - Säästke aastas energiakuludelt 25% 
IDEAALNE AJASTUS - Seadistage iga ruumi jaoks taimerid, küttegraafikud ja teavitused 
ÜHILDUVUS - Sobib kõigi vesipõrandaküttesüsteemidega 
TÖÖKINDLUS - Töötab igas ruumis ja juhitav kõikjalt 
KAITSE - Ajamite ja külmumisvastane kaitse, targad teavitused 

ControlUnit juhtseade

Süsteemi AirPatrol SmartHeat keskne osa on ControlUnit ehk juhtseade. Selle saab ühendada kõigi vesipõrandaküttesüsteemide kollektoritega. Seejärel võimaldab seade eraldi iga ruumi kütet reguleerida, hoides kodus ideaalset temperatuuri ja säästes samas energiakuludelt. 

Juhtida saab kuni 10 tuba
Üks ControlUnit suudab juhtida 10 tuba või 20 põrandakontuuri ja on seetõttu ideaalne lahendus ka väga suurde majja. 

Nutikas juhtimine temperatuuriandurite abil
SmartHeat võimaldab jälgida mitut temperatuurinäitu. Ühendage vaid temperatuuriandur ControlUnitiga ja see alustab näiteks küttevee, tarbevee või välistemperatuuri lugemist. Seade on vajadusel võimeline arvutama ka temperatuuride vahet näiteks delta T (ΔT) kuvamiseks. Kõigi erinevate temperatuuride ja välistemperatuuri mõõtmiseks ühendage kuni 6 temperatuuriandurit. 

Juhtmevaba juhtimine kõikjalt
SmartHeati ControlUnit juhtseade on internetti ühendatav LANi ja WiFi abil ning on kergesti juhitav nutitelefoni- või veebirakendusest. 

See juhib boileri ja teiste elektriseadmete tööd
ControlUnitisse võib ühendada elektriseadme nagu boiler, tsirkulatsioonipump või küttekaabel. SmartHeati ControlUnit hoiab alati ära tarbetu elektrienergia kulutamise, lülitades seadmed sisse ja välja ainult siis, kui vaja. 

Täielik ülevaade energiasäästust
SmartHeati juhtseade on ühendatav elektri- ja soojusarvestiga. Veebirakendus või nutitelefon annab energiakasutusest üksikasjaliku ülevaate. See võimaldab säästa veelgi enam! 

RoomUnit toatermostaadid

SmartHeat toatermostaadid on isehäälestuvad seadmed, mis jälgivad ja reguleerivad kodu tubade temperatuuri. 

Kõik toad, mis tahes korrusel
SmartHeat pakub kahte tüüpi juhtmevabasid termostaate – põranda infrapunaanduriga ja ilma. Põranda infrapunaanduriga termostaat tagab, et vannitoapõrand oleks soovitud temperatuuril ning nõudlikumad põrandapinnad oleksid kaitstud. Teiste tubade eest hoolitseb tavaline juhtmevaba termostaat. 

Fantastiliselt lihtne kasutada
Selgel taustavalgustusega ekraanil on näidud hästi nähtavad. Elegantne põhjamaine disain sobib iga interjööriga. Seadistuste muutmine on intuitiivne ja seda on võimalik teha nutitelefoni või veebirakenduse kaudu. 

Kõik vajalik komplektis
SmartHeati juhtmevabad termostaadid töötavad 3 AAA-patareiga. Komplektis on kaasas patareid ja kõik muu, mida termostaadi paigaldamiseks vajate. Patareid kestavad umbes 2 aastat ja RoomUnit annab teada, kui neid vahetada tuleb. 

SmartHeat StarterPack komplekt sisaldab: 
1 ControlUnit juhtseade 
1 RoomUnit IR põrandaanduriga toatermostaat 
2 RoomUnit toatermostaati 

Juhtige oma kodu küttesüsteemi kõikjalt. SmartHeat on kasutatav veebis, iOSil ja Androidil. 

Proovi tasuta mobiilirakendust (saadaval Apple store / Play store poodides) ja veendu selle mugavuses ise!